Конкурс науково-дослідницьких проєктів учнівської молоді
![](411505136_277189688666286_7396436807242505685_n.jpg)
18 грудня завершилась конкурсна програма для наукового відділення історії, в якій брали участь учні Салій Дар’я (ліцей №6), науковий керівник Ситник Елла та Соломаха Юліана (ліцей №10), науковий керівник Сімінько Наталія, представляли свої роботи в секції «Етнологія». В секції «Історія України» представляли свої роботи Черкасова Анастасія (ліцей №10), науковий керівник Сімінько Наталія та Петренко Валерія (ліцей №9), науковий керівник Воронін Євгеній.
Секція «Історичне краєзнавство» – робота Завадської Валерії (ліцей №9), науковий керівник Коба Ольга. В секції «Всесвітня історія» – Тобілко Олексій, (ліцею № 6), науковий керівник Ситник Елла та Полегешко Аріна (ліцею № 7), науковий керівник Гунько Оксана.
Високий рівень дослідницьких компетентностей конкурсантів, ґрунтовне опрацювання історичних джерел, документів та архівних матеріалів показало наскільки у нас розумна та перспективна молодь.
Бажаємо юними дослідниками подальших творчих успіхів!