Конкурс субгрантів проєкту «Європейський зелений курс»

20 березня 2024

ГО «ДІКСІ ГРУП» запрошує неприбуткові громадські організації до участі у конкурсі субгрантів в межах проєкту «Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу», що реалізується за фінансової допомоги ЄС.

Проєктні пропозиції мають відноситися до однієї з наступних тем:

а) розвиток інфраструктури для цілей зеленої трансформації чи зеленої відбудови громади;

б) циркулярна економіка, включаючи поводження з відходами;

в) озеленення та адаптація до зміни клімату.

Активностями в межах проєктів можуть бути: встановлення зарядних пристроїв на сонячних батареях у громадських місцях, заходи з озеленення громад, толоки, малі проєкти з утилізації відходів, компостування та ресайклінгу тощо.

Сума субгранту: від 1 000 до 3 000 євро в гривневому еквіваленті.

Очікувана тривалість проєктів: від 3 до 6 місяців.

Кінцевий термін подачі документів: до 18:00 год. 25 березня 2024 року.

Повний комплект документів для участі у конкурсі необхідно надсилати на електронну пошту: tender@dixigroup.org з темою листа «Конкурс субгрантів ЄЗК».

Для пошуку ідей та розробки проєктів можна скористатися довідником за лінком: https://plato.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/08/zeleni_idei.pdf.

Детальніше за посиланням.

У разі виникнення питань управління економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області, у межах своїх компетенцій, надасть Вам допомогу. Звертатися за тел. (04594) 4-61-86 та на ел. пошту: economrada@i.ua