Концепція Меморіального комплексу

30 травня 2024

30 травня на засіданні сесії Броварської міської ради депутатам міської ради було презентовано концепцію Меморіального комплексу, який попередньо планується розмістити у парку "Перемога".

Треба зазначити, що цей проєкт, концепція, попередня ідея, яку в обов'язковому порядку буде погоджено з родинами наших загиблих Захисників!

Тільки їхнє слово буде вагомим та підсумковим, їхні зауваження та пропозиції будуть враховані та реалізовані під час подальшої роботи з даним проєктом.

Керівником проєктної групи по розробці Меморіального комплексу є Кандидат архітектури, Доцент кафедри архітектурного проєктування – Дмитро Іванович Антонюк. Також він являється керівником навчально-творчої майстерні.

Цей проєкт має "зв'язати" між собою найвищий державний прапор Київщини та меморіал, який архітектори бачать з використанням пагорба біля озера.

До концепції також входить розміщення іменних дзвоників пам'яті, які своїми голосами при кожному пориві вітру нагадуватимуть про тих, хто віддав життя за мир та спокій на нашій землі...