Дія

МФК «Авалон» поступається у першому матчі 1/8 VBET Кубок України

08 лютого 2024

В середу, 7 лютого, відбулися перші матчі 1/8 фіналу розіграшу VBET Кубок України 2023/2024 з футзалу. Броварський МФК «Авалон» приймав на власному майданчику ФК «Суха Балка» (Жовті Води), чемпіона Дніпропетровської області з футзалу минулого сезону. Це був матч рівних посилі команд з рівними можливостями. З перших хвилин гравці «Сухої Балки» намагалися більше атакувати і «грати першим номером». Це навіть трішки внесло деяке сум’яття в дії господарів, які мабуть не очікували таких активних дій від представників Жовтих Вод. Але пізніше гра вирівнялася і пішла «на зустрічних курсах».

Небезпечні моменти виникали то біля одних, то біля інших воріт. Не дуже звичним був малюнок гри у гостей. Футболісти «Авалону» намагалися використати «свій шанс», ловлячи суперника на помилках, але підводила реалізації моментів і добра гра «кіпера» й захисту суперника. А на 14-ій хвилині першої 20-хвилинки гравець «Сухої Балки» Віктор Ковальов відкриває рахунок в матчі – 1:0 на їх користь. При такому рахунку команди-учасниці пішли на перепочинок.

По перерві підопічні наставника МФК «Авалон» Олександра Славінського намагалися зламати хід гри. Були активними капітан команди Сергій Степаненко, Віктор Шевченко та інші, але суперник не давав можливості забити бодай гол у власні ворота. А на 37 хвилині Артем Петренко робить рахунок – 2:0 на користь ФК «Суха Балка», підводячи підсумок звітній грі. Тепер броварській команді потрібна тільки перемога з різницею більш ніж у два голи, щоб продовжити боротьбу за почесний трофей! Бажаємо їм удачі й перемоги!