Міжнародний день волонтера

05 грудня 2023

4 грудня з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера в МКЦ відбулися урочистості, основною метою яких  було  висловлювання щирої вдячності тим, хто безкорисливо віддає себе цій справі, у непростий воєнний час допомагає нашим захисникам та людям, потерпілим від наслідків війни.

Хвилиною мовчання пом'янули наших Захисників, героїв, які віддали своє життя за нашу незалежність...

У вітальному слові міський голова Ігор Сапожко, подякував за таку важливу, не легку, а іноді і небезпечну діяльність кожному з присутніх. Недарма існує вислів "волонтерський фронт", воїни захищають рідну землю зі зброєю в руках, волонтери ж зажди поруч.

Під час церемонії нагородження Почесними грамотами виконкому Броварської міської ради та Подяками міського голови відзначено понад два десятки благодійних фондів та волонтерських організацій, окремі керівники та найбільш активні учасники волонтерського руху нагороджені Почесними відзнаками "За заслуги перед містом".

Вітання приймали: Благодійний фонд "БРОДОБРО", міжнародний БФ "Вартові мрій", БФ "Від мрії до реальності", БФ "Голос Перемоги", БФ "ГуртомUA", БФ "Еко Бровари", БФ "За свободу і волю", БТ "Зайкин дім", БФ "Ми з України", Благодійний фонд імені Миколи Діденка, БФ "НЕЗАЛЕЖНА ВОЛОНТЕРСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ", БФ "Незламні серця", БФ "Нова Стихія", БФ "Прагнення", БФ "Промінчик добра", БФ "Сила - коли ми разом", Благодійний фонд Юрія Щоткіна, БФ "ЮНАЙТЕД24". Також відзначено колективи КП "Бровари-Благоустрій" і Требухівського ліцею.

Вам усім велика подяка від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, шляхетну працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб вчасно прийти на допомогу.

Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви можете врятувати людське життя. Нехай ваша доброта повернеться вам сторицею.

Бажаємо усім вам невичерпної енергії, впевненості, наснаги у нелегкій, але дуже потрібній  діяльності! Добро вертається сторицею!

Разом до перемоги!