Міжнародний день захисту дітей

03 червня 2024

В перший день літа у центральному парку культури та відпочинку «Перемога» протягом усього дня проходили різноманітні заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Цього року свято для малечі організовували:

• Управління культури, сімʼї та молоді
  • Управління освіти і науки
  • Відділ фізичної культури та спорту
  • Служба у справах дітей
  • Центр соціальних служб

Багатогранність розваг для дітей також забезпечили заклади культури, Молодіжна рада, SOS Дитяче містечко, Броварське РУ ГУ ДСНС України, Rock School, ГО «Еко Бровари», «LiMonka”, Клуб віртуальної реальності VR BRO.

Яскраві та емоційні виступи на святковому концерті дарували броварчанам неповторні емоції завдяки мистецьким колективам нашої громади, а також  колективу Міського культурного  центру.

З нагоди святкування Дня захисту дітей та на запрошення адміністрації міського сімейного кафе «Family House», Центром соціальних служб було проведено благодійний обід для 30 дітей із сімей, які отримують соціальні послуги Центру.

Низку заходів та показових виступів було організовано нашими багато чисельними спортивними клубами та секціями, до того ж в цей день відбулися змагання з різних видів спорту на відокремлених локаціях.

У Княжичах також було організовано змістовну культурну програму для місцевих дітлахів. Провели конкурси, розваги, безпрограшну лотерею, малюнок на асфальті, діти з задоволенням демонстрували свої таланти. В кінці свята кожен отримав призи та подарунки.

Солодким сюрпризом  для дітей громади стало безкоштовне морозиво.