Міжнародний фестиваль-конкурс танцю народів світу «КОЛО»

06 листопада 2023

У Броварській міській територіальній громаді в приміщенні КЗ «Міський культурний центр» відбувся перший Міжнародний фестиваль-конкурс танцю народів світу «КОЛО».

Засновниками Міжнародного фестивалю-конкурсу танцю народів світу «КОЛО» є Управління культури, сім’ї та молоді Броварської міської ради, Київський обласний осередок Національної хореографічної спілки України та КП «Міський культурний центр» Броварської міської ради, завданням якого є пропаганда традиційної культури та народного хореографічного мистецтва.

У фестивалі взяли участь професійні, народні, зразкові та аматорські хореографічні колективи Київської області, біля 300 виконавців, які надали 60 творчих номерів.

У склад журі ввійшли професійні та кваліфіковані хореографи України – Микита Літвінов, Віра Синєок, Вадим Сабодаш, В'ячеслав Вітковський, Ірина Гутник, Олена Карандєєва.

Переможцями фестивалю-конкурсу став хореографічний колектив «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» міста Миронівка (Гран-прі).