Нагороди броварських «грацій» на турнірі в Білій Церкві

25 жовтня 2024

19 – 20 жовтня в місті Біла Церква відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Олени Дмитраш», відомої майстрині художньої гімнастки із Білої Церкви. Броварську громаду представляли вихованки 2007/10 р.н. відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери Людмила Матейшина, Юлія Черкасова та Анастасія Лещенко).

Два дні напруженої боротьби серед сильних суперниць, де наші дівчатка «не пасли задніх», а продемонструвавши свої найкращі якості, повернулися додому із нагородми найвищого ґатунку.

• І місце:  Касьян Діана 2009 р.н. та Мелещенко Марія 2011 р.н.
  • ІІ місце: Короткова Марія 2011 р.н., Волошин Діана 2011 р.н., Нюганіна Поліна 2009 р.н. та Номерчук Євгенія 2010 р.н.
  • ІІІ місце: Хачик'ян Катерина 2007 р.н. і Солдатенко Єлізавета 2010 р.н.

В групових вправах з п’ятьма парами булав наша команда посіла друге місце!

Вітаємо дівчат та їх тренерів! Дякуємо організаторам за чудово проведений турнір. Змагання відбулися на самому високому рівні! Дякуємо ЗСУ за наш захист та можливість приймати участь в турнірах і змаганнях!

Все буде Україна!