Нагороди майстрів легкої атлетики на чемпіонаті України з кросу

31 жовтня 2023

27 - 29 жовтня місто Біла Церква, в перлині Київщини, дендрологічному парку «Олександрія, приймала учасників чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків та чемпіонату України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР, який став відбірковим в підготовці до чемпіонату Європи з кросу, який відбудеться в грудні в столиці Бельгії та ЄС, місті Брюссель. 309 атлетів і атлеток з 21 області України та міста Києва виходили на старт, щоб довести собі і суперникам, що вони кращі.

В складі команди Київської області участь за перемоги змагалися 40 спортсменів з різних куточків Київщини. Броварську громаду представляли вихованці КЗ КОР «Центру олімпійської підготовки», яка базується в Броварах.

Чемпіонкою України стала:

•     Вікторія Шкурко в бігу на 2 кілометри  серед жінок з результатом - 7.25хв

Срібні нагороди вибороли:

•      Ігор Порозов в бігу на 10 кілометрів серед дорослих - 32.22хв
  •      Тетяна Чорновол в бігу на 2 кілометри серед молоді - 7.37хв

Бронзовими призерами стали:

• Іван Стребков в бігу на 10 кілометрів - 32.37хв
  • Аліна Корсунська в бігу на 2 кілометри серед молоді - 7.59хв

Вітаємо легкоатлетів з вдалими стартами і бажаємо успішно виступити на чемпіонаті Європи в Бельгії!