Нагородження кращих спортсменів

13 вересня 2024

До Дня фізичної культури та спорту України, який відзначається кожну другу суботу вересня і який вже третій рік поспіль святкують під час воєнного стану, в малій залі Броварської міської ради відбулося нагородження кращих спортсменів Броварської громади. яке провели Броварський міський голова Ігор Сапожко та начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков.

На початку церемонії Ігор Васильович привітав всіх присутніх і причетних до цього свята і побажав й надалі нас радувати своїми вдалими виступами та перемогами!

Кращі-з-кращих отримали подарунки. Так Почесну відзнаку Броварської міської ради Київської області «За заслуги перед містом» отримав ветеран спорту Володимир Худіяш, який подякував за високу оцінку його заслуг перед громадою!

Почесною грамотою Броварського міського голови було нагороджено Марину Рубайло, тренера-викладача з баскетболу та Інну Маценко, тренера-викладача з легкої атлетики (обидва представляють ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради), а також Анастасію Лещенко - тренера-викладача з художньої гімнастики та Олександра Ткаченка - тренера-викладача з плавання (обидва із ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради).

Також цілий ряд спортсменів та тренерів-викладачів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради були нагороджені Подякою Броварського міського голови!

Вітаємо всіх зі святом здоров’я та спорту і бажаємо мирного неба, щастя й достатку в родинах і переможних звершень на спортивному фронті!