08 січня 2024

Нещодавно Палац творчості дітей та юнацтва отримав з міста-побратима Сілламяе (Естонія) посилку з подарунками, солодощами та креативними світловідбивачами для безпеки пересування в темну пору доби.

Напередодні Дня Святого Миколая відбувся традиційний фестиваль дітей та молоді «Миколай-Фест», який українське земляцтво «Водограй» м. Сілламяе започаткувало у 2013 році.

Вихованці творчих колективів надіслали новорічні вітальні листівки та музичну композицію для участі у фестивалі. Журі конкурсу відзначило роботи вихованців дипломами.

Щиро дякуємо Українському земляцтву Сілламяе Водограй (Естонія) та особисто Ларисі Житнік за турботу, допомогу та підтримку вихованців Палацу творчості у цей складний час!