Незабутні враження дітей від поїздки до Ґродзиського повіту

28 червня 2024

14 – 24 червня 2024 року група у складі 30 дітей Броварської громади пільгових категорій, а саме: діти учасників бойових дій, членів сімей загиблих Захисників України, з багатодітних родин у супроводі 3 дорослих осіб відвідали місто Ґродзиськ-Великопольський Республіки Польща.

Під час поїздки броварчани отримали неймовірну кількість позитивних емоцій, знайшли нових друзів, оглянули відомі історико-культурні пам’ятки таких міст як Ґродзиськ, Вольштин, Познань, Новий Томишль. Діти ознайомилися з польською культурою та традиціями, обмінялися досвідом, взяли активну участь у Словацькому міні-півмарафоні з бігу, кулінарних майстер-класах, художніх воркшопах, танцювальних, театральних та інших інтеграційних заходах.

Мешканці Броварської громади повернулися додому з незабутніми враженнями, які залишаться в дитячих серцях назавжди!

Дякуємо адміністрації та жителям Ґродзиського повіту за непохитну підтримку та стійку солідарність з Україною! Продовжуємо й надалі будувати міцні мости довіри та дружні зв’язки в усіх сферах життя!