Новорічно-різдвяна музична вистава для дітей

11 грудня 2023

"Буде свято – буде перемога!" – під таким гаслом 8 грудня відбулася новорічно-різдвяна музична вистава для дітей у міському культурному центрі.

На свято цього дня були запрошені діти загиблих Захисників України, діти-сироти, а також завітали всі бажаючі.

Перед виставою на сцену вийшов отець Михаїл, настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ, привітав з наступаючими святами та зачитав молитву для присутніх в залі.

В особливій атмосфері та очікуванні дива пройшла святкова казка «Як в Україні Віфлеємську зірку рятували», яка дала змогу поринути у світ добра і зла, де все ж таки перемогло добро. В постановці взяли участь близько 90 артистів, це дитячі колективи "Зоряни" та "Соколи" та працівники управління культури.

Майстерна гра акторів занурювала глядачів то в чарівну, гіпнотичну реальність, то повертала в події сьогоднішньої реальності. Але всі дітлахи отримала неймовірний сплеск емоцій та наприкінці свята отримали солодкі подарунки, підготовлені службою у справах дітей Броварської міської ради.