Новий кабінет для послуг з імплантології
07 грудня 2023
![](photo_2023-12-07_10-33-34 (2).jpg)
6 грудня директорка Броварської стоматологічної поліклініки Ірина Тесля представила новий кабінет для послуг з імплантології.
Повністю укомплектований та відремонтований кабінет імплантології запрацює з 1 січня 2024 року в стоматологічній поліклініці по бульв. Незалежності, 10.
Вже з грудня поточного року лікар-імплантолог Літун Євген Миколайович проводитиме консультації та попередній запис на імплантацію зубів.
За ініціативи колективу Броварської стоматології послуги з імплантації зубів військовослужбовцям Збройних Сил України Броварської територіальної громади надаватимуться безкоштовно. Для цього потрібно мати посвідку УБД з лютого 2022 року, паспорт та довідку за формою 5.