Олексій Астаф’єв - Куліш - бронзовий призер чемпіонату України з триатлону

14 червня 2024

З 10 по 13 червня на Буковині, поблизу Чернівців, відбувся чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції.

У змаганнях брали участь всі найсильніші триатлети України, адже старт був відбірковим до чемпіонату Європи, який відбудеться у серпні в Туреччині.

Спортсмени долали дистанцію: 750 м плавання, 20 км вело та 5 км біг.

У змаганнях взяли участь два спортсмени Комунального закладу Київської обласної ради «Центр олімпійської підготовки», представники Броварської громади: Олексій Астаф’єв - Куліш та Юліан Дем’янов.

Олексій в напруженій боротьбі здобув «бронзу», програвши переможцю, представнику Києва, Віталію Воронцову. Юліан через проблеми із здоров’ям був вимушений знятися з дистанції.

На другу сходинку п’єдесталу зійшов представник Донецької області - Іван Шевченко.

Вітаємо Олексія з нагородою! Бажаємо наснаги до нових успіхів, удачі та перемог в наступних стартах!