Перемоги броварських спортсменів на турнірі зі змішаних бойових мистецтв в Німеччині

05 лютого 2024

27 січня в німецькому місті Ліппштадт (земля Північний Рейн-Вестфалія) відбувся турнір зі змішаних бойових мистецтв – «AFC-Championship Amateur fighting league» (A.F.C. - це аматорська бійцівська ліга, яка виникла в американському штаті Нью-Йорк), яку створили при Alp Fighters Academy.

В ньому за перемоги змагалися 52 «бійці» зі спортивних клубів боксу, кікбоксингу та ММА з 14 регіонів Німеччини .

В них виступили і отримали свої чергові перемоги броварчани, вихованці Броварського спортивного клубу кіокушинкайкан карате «Будокан» (президент Андрій Гаврилюк) Дар’я і Дмитро Загороднюки, які вимушено проживають у Німеччині в зв’язку з нападом росії на Україну. Вони й на чужині продовжують активні заняття спортом, отримуючи перемоги й прославляючи Україну та нашу Броварську громаду за кордоном.

От і цього разу вони стали переможцями турніру в розділі кікбоксінгу К-1.

Вітаємо броварських «бійців» і бажаємо всім нам скорішої перемоги і повернення додому всіх українців! Все буде Україна!