П’ять нагород броварської спортсменки Людмили Даниліної на чемпіонаті Європи

17 червня 2024

З 11 по 16 червня 2024 року в місті Уппсала (Швеція) відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед осіб з порушеннями фізичного і розумового розвитку.

Учасниками чемпіонату Європи стали 150 спортсменів з 16 країн світу. Спортсмени змагалися у 24 легоатлетичних дисциплінах.

В складі національної збірної команди України дуже потужно виступила броварська параатлетка Людмила Даниліна - спортсменка регіонального центру «Інваспорт», вихованка заслуженого тренера України, тренера-викладача ДЮСШІ Сергія Стельмаха.

Людмила Даниліна впевнено завоювала 5 високих нагород: три золоті, одну срібну та одну бронзову медалі.

1 місце – біг 1500 м

1 місце – біг 3000 м

1 місце – біг 800 м

2 місце – естафета 4Х100 м

3 місце  – естафета 4х400 м

В загальному медальному заліку збірна команда України стала другою, завоювавши 26 високих нагород: 11 золотих, 7 срібних та 8 бронзових.

Щирі вітання команді спортсменів і тренерів!

На даний час спортсменка зі своїми наставниками продовжує активну підготовку до Паралімпійських ігор 2024 в Парижі!