Підтримка та допомога в непрості часи
![](006.jpg)
За ініціативи Інклюзивно-ресурсного центру Броварської міської ради Броварського району Київської області у співпраці з Громадською організацією «ІСТОК» в рамках проєкту «Відновлення спроможності громад Київської та Чернігівської областей до забезпечення дітей з інвалідністю та дітей постраждалих від бойових дій доступу до психологічної та соціальної підтримки, реабілітації та безбар’єрності» протягом листопада 2023 року було здійснено ряд заходів в рамках інформаційно-просвітницької діяльності. Відбулося чотири тренінги на тему: «Перша психологічна допомога. Розуміння стресу і постстресове зростання» та один тренінг на тему: «Перша психологічна допомога. Розуміння стресу. Турбота про себе».
У просвітницьких заходах брали участь учителі, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти та асистенти вихователів закладів дошкільної освіти Броварської міської територіальної громади.
Для батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, які є ключовими партнерами у розвитку дитини, також був проведений окремий захід.
У теплій, невимушеній атмосфері тренери Громадської організації «ІСТОК» розкрили тему розуміння стресу, його наслідків для людини та необхідність надання першої психологічної допомоги. Під час командної роботи були розроблені методи самодопомоги при стресових ситуаціях. Учасникам презентовані дієві практичні вправи, які рекомендовано застосовувати у роботі з дітьми та в повсякденному житті.
Всього до заходів залучено 84 особи.
Учасники мали змогу з користю провести час, поділитися своїми переживаннями, відчути підтримку та допомогу в непрості часи для нашої країни.