Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

30 червня 2022

На виконання ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Управління інспекції та контролю Броварської міської ради Броварського району Київської області виносить на розгляд Броварської міської ради Броварського району Київської області проект рішення «Про затвердження Правил благоустрою Броварської міської територіальної громади».

Метою прийняття рішення «Про затвердження Правил благоустрою Броварської міської територіальної громади» є виконання вимог чинного законодавства України, врегулювання правовідносин між Броварською міською радою Броварського району Київської області, виконавчим комітетом Броварської міської ради Броварського району Київської області та суб’єктами господарювання, органами самоорганізації населення, громадянами. Визначення механізму правовідносин у сфері благоустрою, забезпечення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, збереження і охорона навколишнього середовища, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя громадян, раціональне утримання та використання об’єктів благоустрою.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта приймаються в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресами:

• Управління інспекції та контролю Броварської міської  ради Броварського району Київської області (07400, Київська обл., Броварський р- н, м. Бровари, вул. Героїв України, 15, к. 101, тел.: 7-22-19, 7-22-24);
  • постійна депутатська комісія з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою Броварської міської ради Броварського району Київської області (07400, Київська обл, Броварський р- н, м. Бровари, вул. Героїв України, 15, к. 420, тел.: 6-17-46);
  • центр обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (07400, Київська обл., Броварський р-н, м. Бровари, вул. Героїв України, 18, к. 114, тел.: 6-16-84, 6-14-74).

Проект рішення міської ради "Про затвердження Правил благоустрою Броварської міської територіальної громади"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення