Проєкт USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»

27 грудня 2023

Проєкт міжнародної технічної допомоги USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» в рамках «Відкритої грантової програми» за співпраці компанії «Делойт» запрошують розглянути можливість взяти участь у грантах з відновлення закладів охорони здоров’я.

Мета Проєкту полягає у підтримці місцевих систем охорони здоров’я для реагування на критичні потреби та відновлення базових медичних послуг, щоб знизити рівень захворюваності і смертності, спричинених війною та нерегулярним доступом до медичної допомоги.

У рамках грантової програми заклади охорони здоров’я, громади, неурядові організації, що працюють над відновленням доступу до медичних послуг можуть отримати підтримку для:

• забезпечення доступу до якісних послуг медичної допомоги;
  • відновлення роботи закладу через усунення неструктурних пошкоджень, що виникли через війну (кошти не можуть бути використані на будівництво чи структурне відновлення);
  • забезпечення закладів необхідними товарами (за винятком фармацевтичних препаратів) або обладнанням для відновлення та підтримки медичних послуг на рівні первинної допомоги;
  • організації навчання для надавачів спеціалізованої і первинної медичної допомоги критично необхідним навичкам під час війни;
  • забезпечення технічної допомоги закладам охорони здоров’я чи громаді у питаннях відновлення доступу до медичних послуг.

Кінцевий термін подачі заявки: 30 вересня 2024 року.

У разі виникнення питань просимо звертатися за ел. адресою: hrsgrants@hrs.net.ua

Детальніше за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=hranty-z-vidnovlennya-zakladiv-ohorony-zdorovya-v-ramkah-vidkrytoji-hrantovoji-prohramy-1-vid-proektu-usaid-pidtrymka-reformy-ohorony-zdorovya