Проєктний воркшоп муніципалітетів у Варшаві!

24 липня 2024

В рамках спільної ініціативи Connective Cities, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Engagement Global з її сервісною агенцією Communities in One World (SKEW) та Асоціації німецьких міст з 16 по 18 липня 2024 року у Варшаві (Польща) відбувся проєктний воркшоп "Обмін муніципальними експертами щодо посилення стійкості та спроможності до відбудови міст та муніципалітетів в Україні".

Участь у воркшопі приймали представники муніципалітетів України: Бережани, Бровари, Дніпро, Хотин, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Нововолинськ, Самбір, Суми, Тростянець, Вінниця та Косово, які презентували  свої проєктні ідеї щодо енергоефективності, енергозбереження, створення простору для бізнесу, посилення розвитку бізнесу тощо.

Також на заході були присутні експерти з міст Дортмунд, Карлсрує, Дюсельдорф, Хеілброн, Тельтов, які поділилися своїми знаннями в галузі перебудови різних секторів в своїх містах.

Експерт Світового банку Кшиштоф Ярос детально ознайомив учасників з особливостями подачі проектних ідей на фінансування Світового банку і перспективами українських міст на 2025 рік.

Проєктний воркшоп став нагодою наочно побачити результати прояву неймовірної стійкості та прогресу залучених до програми муніципалітетів, задати прямі питання представникам громад, отримати відповіді й почути цікаві інсайти,  обмінятись досвідом та кращими практиками, та отримати консультації від муніципалітетів з різними місцевими умовами, які фокусуються на розвитку місцевої економіки, посилення розвитку бізнесу, відновлюваній енергетиці та стратегічному міському плануванні.