Рада родин загиблих захисників України

20 листопада 2023

Увага!

З метою вирішення проблемних питань членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, а також сприяння у формуванні та реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення зазначеної категорії осіб, у 2019 році строком на 2 роки при Мінветеранів була утворена Рада родин загиблих, як постійно діючий консультативно-дорадчий орган, колегіальний орган.

Наказом Мінветеранів від 06.11.2023 р. №279 затверджено нову редакцію Положення про Раду родин загиблих та наразі здійснюються заходи щодо формування нового складу.

Кандидатом в представники може бути висунута особа, яка має досвід роботи у сфері соціального захисту членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України або освіту в галузі права.

З метою обрання кандидатури до Ради при Київській обласній державній адміністрації, сьогодні, 20 листопада 2023  року о 14.30 відбудеться онлайн зібрання.

Кандидати, які мають бажання щодо включення до Ради, мають подати заявки про включення до складу Ради в довільній формі до 12.00 на електронну адресу:  atouszn_koda@ukr.net

Посилання на онлайн-конференцію:

Код доступу: 948204