Семінар з планування проєктів

01 грудня 2023

28 – 29 листопада 2023 року заступник Броварського міського голови з питань виконавчих органів ради Олена Красник та заступник директора КП «Тепловодоенергія» Владлена Боровська взяли участь у семінарі з планування проєктів «Посилення стійкості та відновлення міст і муніципальної критичної інфраструктури в умовах війни», який проводився у м. Мюнхен, ФРН міжнародним співтовариством практик сталого міського розвитку «Connective cities - GIZ» у співпраці з організацією «Муніципальні партнерства з Україною» SKEW Engagement Global та Асоціацією німецьких міст (Deutscher Städtetag).

До участі у заході долучилися німецькі експерти, фахівці з регіону Південно-Східної Європи і Кавказу, представники 16 громад з України, Німеччини та Республіки Косово, які мали можливість обмінятися досвідом щодо регіонального та місцевого економічного розвитку, альтернативних джерел енергії, реалізації енергоефективних заходів, розробки конкретних рішень для громад-учасниць, спрямованих на механізми фінансування постраждалих регіонів.

Учасники семінару ознайомилися з переліком конкурсів, які оголосить Фонд дій із пом’якшення наслідків у сферах енергетики, транспорту та промисловості у наступному році. При цьому, експерти «Connective cities - GIZ» нададуть технічну підтримку фахівцям нашої громади у написанні конкурсних проєктів.

У 2024 році заплановано організацію навчання енергоменеджерів комунальних підприємств з проведення енергоаудиту будинків.

Ми дуже вдячні нашим німецьким партнерам «Connective cities - GIZ» за плідну співпрацю упродовж 2021-2023 р.р. та сподіваємося на реалізацію нових спільних проєктів у 2024 році.