Соціальні послуги

З метою створення оптимальних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі дітей з інвалідністю, з урахуванням їхніх індивідуальних можливостей та забезпечення супроводу під час інклюзивного навчання в закладах освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг», статті 28 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 587  «Про організацію надання соціальних послуг», постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 479 «Деякі питання діяльності центрів соціальних служб», наказу Міністерства соціальної політики  від 23.12.2021 № 718 «Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання» сьогодні 02 вересня 2024 року троє соціальних робітників відділу соціальної роботи Центру соціальних служб Броварської міської ради Броварського району Київської області розпочали свою діяльність.