Спільна нарада напередодні Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

24 листопада 2023

24 листопада 2023 року, за ініціативи Центру соціальних служб Броварської міської ради Броварського району Київської області відбулась спільна нарада напередодні Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка спрямована на запобігання та протидію домашнього насильства, за участі представників Броварського районного управління поліції ГУНП в Київській області, Служби у справах дітей та Управління освіти Броварської міської ради Броварського району Київської області.

На зустрічі обговорили алгоритм дій, щодо надання допомоги потерпілим особам, покращення співпраці та обміну інформацією для своєчасного реагування та вжиття заходів, щодо протидії домашнього насильства, про реалізацію завдань просвітницької роботи в закладах освіти, спрямованих на запобігання та протидію торгівлі та жорстокому поводженню з дітьми та для формування свідомості у всіх верств населення нетерпимого ставлення до будь-якого виду насильства.