«Срібло» броварчанки Людмили Оляновської на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

05 березня 2024

Нещодавно місто Ужгород гостинно вітало учасників чемпіонату України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Цей старт є головним етапом відбору на Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, який 21 квітня відбудеться в Анталії, Туреччина. На командній світовій першості чоловіки та жінки змагатимуться зі спортивної ходьби на 10 та 20 кілометрів, а також у мікс естафеті на 42 км 195 м.

Команда Київської області була представлена 12 спортсменами, серед яких і майстри спортивної ходьби із Броварів.

Досвідчена і титулована броварчанка Людмила Оляновська цього разу стала «срібним» призером на дистанції 20км - 1.31.28год, майже на хвилину поступившись волинянці Марії Сахарук.

В підсумку команда Київщина посіла 4 місце в загальному заліку - 309 очок!

Вітаємо спортсменів та бажаємо гідно представити нашу державу на спортивному фронті!