Традиційний Молитовний сніданок

22 грудня 2023

22 грудня, напередодні свята Різдва Христового, у залі засідань виконавчого комітету було проведено традиційний Молитовний сніданок за участі представників релігійних громад міста, очільників потужних міських підприємств, керівників та спеціалістів відділів та управлінь міської ради, депутатів Броварської міської ради.

Захід розпочали молитвою «Отче наш» у виконані викладачів та священнослужителів Православної церкви України,  ансамблю Центру духовної підтримки «Аксіос» та хвилиною мовчання за тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє та Україну...

Спільна молитва коїть великі справи, особливо тоді, коли ми цього потребуємо. Молитва, добродійність і взаємодопомога співгромадян ще більше згуртовують нашу громаду, єднає навколо світлого Різдва та любові до рідної країни.

У виконанні ансамблю пролунали  українські колядки та додали різдвяного настрою присутнім.

З вітальними словами звернулися до присутніх, а в їх особі - до усієї громади, голова ГО «Духовність», протоієрей Храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної церкви України отець Михайло Лесюк та міський голова Ігор Сапожко, привітавши всіх з прийдешнім Різдвом, з побажаннями миру, злагоди, найшвидшої перемоги.

Наприкінці Молитовного сніданку різдвяного настрою додали учасники народного художнього колективу «Студія естрадного співу «Акварелі».

Такі зустрічі стають для кожного з присутніх, як подарунок з Господніх рук, дають надію у краще майбутнє, силу і віру в нашу перемогу.