Третє місце броварської майстрині карате на серії турнірів «Karate 1 WKF Youth League»

15 грудня 2023

7-10 грудня у Венеції пройшов заключний, п’ятий етап серії турнірів «Karate 1 WKF Youth League» (Молодіжна Ліга). У змаганнях взяли участь 4021 юних атлетів з 81 країн, серед яких було 337 спортсменів з України.

Цей вид карате відрізняється від інших тим, що тут не має контактів між спортсменами. Олімпійські ігри-2020 у Токіо стали дебютними й поки що єдиними для карате. Спортсмени розігрували вісім комплектів нагород: по чотири в жіночих і чоловічих змаганнях – у ката та трьох вагових категоріях куміте. На Олімпіаді-2024 цього виду спорту вже не буде.

Здобуток юних українців у Венеції склав нагород: 11 золотих, 1 срібну та 15 бронзових.

Радує, що серед призерів є й представниця Броварської громади.

Так розділі куміте у ваговій категорії до 50кг (вікова група 18 – 21 роки) «бронзовим» призером стала 18-літня Валерія Сергаєва, яка представляє київський СК «Чемпіон».

Не зважаючи на свій юний вік вона вже має безліч нагород найвищого ґатунку, як на всеукраїнський так і на міжнародних аренах.

Ось тільки деякі із них:

Віце-чемпіонка Європи 2021 рік, юніорки до 48кг

Триразова бронзова призерка Премʼєр-ліги (Кубок світу), юніорки до 48кгдо 53кгПоречВенеціяЛа-Корунья

Переможниця Премʼєр-ліги у мПоречХорватіяМолодь до 50кг

Бронзова призерка Премʼєріги у мВенеціяІталіяМолодь до 50кг

Валерія 7 років тому, разом із родиною, переїхала до нашого міста з рідного Миколаєва, де 13 років тому й розпочала своє знайомство з Karate 1 WKF. Напружені тренування спочатку там, а потім в київському «Чемпіоні» й принесли такі позитивні результати. Крім спорту Валерія Сергаєва опановує «ази науки» в інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вітаємо юну та чарівну Валерію з черговим успіхом та бажаємо їй та її наставникам нових звершень та перемог!

Все буде Україна!