Центр підтримки бізнесу продовжує співпрацю із суб’єктами підприємницької діяльності громади!

18 січня 2024

Надання консультацій в Центрі стало постійною практикою. Питання, з якими звертається бізнес, потребують комплексного вирішення декількома фахівцями виконавчих органів Броварської міської ради.

Остання консультація, за зверненням суб’єкта господарювання щодо встановлення поштоматів на території міста, відбулась 17 січня за участю фахівців управління економіки та інвестицій, управління містобудування та архітектури, управління земельних ресурсів виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області.

Фахівці управлінь надали вичерпну консультацію.

Центр і надалі продовжує працювати для бізнесу!

Звертайтесь, ми чекаємо на Вас та завжди раді допомогти!