Дія

У Броварах відбувся чемпіонат міста зі швидких шахів

21 травня 2025

В неділю, 18 травня, в Броварському міському шаховому клубі відбувся чемпіонат міста Бровари з швидких шахів (РАПІД), організований відділенням шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради.

Змагалися за швейцарською системою в 7 турів з контролем (10+5хв). У змаганнях прийняли участь 17 найсильніших гравців нашого міста, серед яких 9 КМС України та 1 майстер спорту України.

Головний суддя змагань – Семен Гребенюк.

В результаті жорсткої боротьби, 1-2 місця поділили досвідчений МС України Ніколаєв Леонід та КМС України, юний Артемов Андрій (обидва набрали по 5,5 очок, пройшовши турнірний шлях без поразок), але за додатковим показником перемогу здобуває досвід! Леонід Ніколаєв перемагає і вперше стає чемпіоном міста! Бронзову нагороду, з результатом 5 із 7 можливих, отримав КМС України Пільчук Артем!

Вітаємо переможця та призерів і бажаємо нових успіхів!

Мешканцю
Управління містом
Бізнес та інвестиції
Відкриті дані
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux