У Броварах відбувся футбольний турнір пам’яті загиблого воїна АТО Дмитра Янченка

16 жовтня 2023

В суботу, 14 жовтня, у Броварах відбувся черговий щорічний турнір/ пам'яті 25-річного броварчанина Дмитра Янченка, який загинув у 2015 році, боронячи цілісність та незалежність нашої України в зоні АТО. Він організований ФК «Юніон», за який грав загиблий герой та відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради за підтримки Броварської міської влади. На турнірі були присутні заступниця Броварського міського голови Олена Красник, начальник відділу фізичної культури та спорту БМР Дмитро Рожков, голова БФ «ЮНАЙТЕД24. БРОВАРЩИНА» Яна Івасик, настоятель Української греко-католицької церкви Трьох святителів отець Олег Панчиняк та голова ГО «Час.Дія.Ти» Руслан Семенець.

Між собою зустрілися команди ФК «Юніон» та «Strong Family Brovary».

На відкритті турнір всі гості згадали Дмитра, як чесну і порядну людину, яка поклала своє життя на вівтар нашої свободи і незалежності, відмітивши що боротьба триває, але перемога обов’язково буде за нами. Потрібно якнайбільше підтримувати наших українських воїнів, він яких залежить майбутнє нашої держави – України!

Традиційно на турнір завітала і мама Дмитра – Наталія Янченко, яка відкрила турнір ударом по воротах. Квіти дяки за чудово вихованого сина їй були вручені президентом ФК «Юніон» Русланом Семенцем.

Після офіційної частини і розпочалася гра. Не зважаючи на те, що матч був неофіційний – боротьба на полі точилася гостра і безкомпромісна. Суперники не бажали програвати і тому докладали всіх зусиль, щоб довести, що вони кращі. За команду «Strong Family Brovary» грала чарівна футболістка Оксана Пархоменко, яка «не пасла задніх» і дала фору багатьом із чоловіків.

Загалом - 7:6 на користь «Юніона», але, як завжди, перемогла дружба.

Всі гравці турніру отримали Подяки, а команди – пам’ятні Кубки.

Рефері на полі – Олексій Чорний, який теж не залишився без нагороди.

Під час заходу було зібрано 6 850 гривень на потреби захисників -броварчан.

Велика дяка небайдужим людям, які допомогли в проведені, учасникам і глядачам матчу, організаторам та Броварській міській владі, яка не забуває про своїх героїв!

Після матчу присутні вирушили на кладовище, де вшанували пам’ять Дмитра та поклали квіти на його могилу.

Вічна слава Героям! Пам’ять про їхні подвиги вічно житиме у наших серцях!