У Броварах відбувся юнацький гандбольний турнір пам’яті Івана Мельниченка

06 листопада 2023

3-4 листопада, в СК КОСФК у Броварах, відбувся Всеукраїнський дитячий турнір – «Відкрита першість КОЗ КОР КОСФК серед юнаків 2009/10 р.н. з гандболу пам'яті Івана Йосиповича Мельниченка». За перемогу змагалися шість гандбольних дружин: КОСФК (Бровари, Київська область), КСЛ - 2009 (Київ), КСЛ – 2010 (Київ), ДЮСШ-17 (Київ), ДЮСШ ім.Воропая (Сквира, Київська область) та ДЮСШ (Конотоп, Сумська область)

Турнір був організований Київським обласним спортивним фаховим коледжем за підтримки відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, управління молоді та спорту КОВА та Київського обласного відділення - філії КФВС МОН України.

Головний суддя змагань – ЗТУ Олександр Гурський.

Секретар – Тетяна Бондар.

Команди учасниці були розділені на дві групи:

Група 1:

• КСЛ-2009 (Київ)
  • ДЮСШ ім.Воропая (Сквира, Київська область)
  • ДЮСШ (Конотоп, Сумська область)

Група 2:

• КСЛ-2010 (Київ)
  • КОСФК (Бровари)
  • ДЮСШ-17 (Київ)

По дві кращі команди з кожної групи розіграли долю 1-2 місця. Ними стали господарі, вихованці КОСФК та гості із ДЮСШ (Конотоп). Якраз перед вирішальним матчем в Україні було оголошено повітряну тривогу в зв’язку із злетом ворожих літаків, тому учасники вимушені були чекати більш ніж 2,5 години на її закінчення, переховуючись в укритті. У вирішальній зустрічі перевага була на боці гостей із Сумщини, які впевнено провели гру і отримали заслужену перемогу – 18:10, ставши переможцями цього турніру.

«Бронзовими» призерами стала команда КСЛ-2009 (Київ).

По завершенні матчів відбулася урочиста церемонія нагородження, на якій крім командних вручалися й індивідуальні нагороди – кращому бомбардиру та кращим гравцям команд-учасниць:

• Кращий бомбардир – Битка Кирило (28 м’ячів) (КСЛ-2009 (Київ))
  • Лапін Олексій - ДЮСШ (Конотоп, Сумська область)
  • Блах Максим - ДЮСШ-17 (Київ)
  • Філенко Владислав - КСЛ-2009 (Київ)
  • Чорновоцький Андрій – КОСФК
  • Паламарчук Артем - КСЛ-2010 (Київ)
  • Бовкун Віталій - ДЮСШ ім.Воропая (Сквира)

Вітаємо учасників, переможця та призерів та бажаємо мирного неба і нових спортивних звершень!