У Броварах відбирали найкращих для участі в чемпіонаті України з плавання серед юнаків та юніорів

12 лютого 2024

Чемпіонат Київської області з плавання серед юнаків та юніорів 8-9 лютого приймали Бровари.

За перемоги на дистанціях у своїх вікових групах боролися вихованці відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради та СК «Єнот» (Бровари), КОСФК (Київська область), ДЮСШ №1 (Біла Церква), ДЮСШ №2 (Біла Церква), КОЛІФКС (Київська область), гімназія № 15, ДЮСШ (Бориспіль), ДЮСШ (Вишгород) Дюсш, «Дельфін свім». Також брали участь окремі спортсмени Івано-Франківської, Чернівецької, Житомирської областей та Києва. Загалом на доріжки вийшли 146 спортсменів.

Перед початком стартів їх привітали начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, заступник начальника київського обласного відділення - філії КФВС МОН України Олександр Чигирин та МСУМК, директор плавального басейну «Купава» Сергій Бреус.

Броварські плавці завоювали такі нагороди:

Чемпіонкою на дистанція 50, 100 та 200 метрів брасом стала Гисар Єлизавета 2006/07 р.н. (СК «Єнот»)

Здобутки вихованців відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради

Чемпіонами стали:

• 50м та 100м брасом - Пінчук Мирон 2008/09 р.н.
  • 100м батерфляй - Меняйло Назар 2006/07 р.н.

Срібло завоювали:

• 200м батерфляй - Зозуля В’ячеслав 2006/07 р.н.
  • 400м вільним стилем – Мізін Олександр 2008/09 р.н.

Бронзові нагородив доробку:

• 200м брас – Колбасинська Антоніна 2006/07 р.н.
  • 50м батерфляй – Меняйло Назар 2006/07 р.н.
  • 200м батерфляй – Білоконь Єгор 2008/09 р.н.
  • 400м вільним стилем – Топіха Богдан 2008/09 р.н.
  • 50м на спині – Хенова Софія 2008/09 р.н. (Софія вперше виконала норматив 1 дорослого розряду)

За результатами змагань будуть відібрані збірні команди області для участі в чемпіонаті України серед юнаків та юніорів, який вже незабаром відбудеться в Броварах. Бажаємо броварським спортсменам та їх наставникам успіхів та перемог!