У Броварах змагалися кращі українські майстри кіокушинкайкан карате

23 листопада 2023

В суботу, 18 листопада, у Броварах, відбувся традиційний Кубок України з кіокушинкайкан карате «IKO MATSUSHIMA» серед дітей, юнаків, юніорів у розділах «ката» і «куміте», організований Київським обласним осередком Української федерації кіокушинкайкан карате за підтримки Броварської міської влади та відділу фізичної культури та спорту БМР.

У Кубку прийняли участь 246 спортсменів з 20 команд різних регіонів України. До Броварів приїхали спортсмени із:

• Дніпро
  • Луцьк
  • Ковель
  • Рівне
  • Кропивницький
  • Тернопіль
  • Мукачево
  • Херсон
  • Кам’янське
  • Новомосковськ
  • Кременчук
  • Корець
  • Вишгород
  • Київ (6 команд)
  • Бровари

На початку змагань відбулася урочиста церемонія відкриття турніру, на якій учасників та гостей цього свята спорту від імені Броварської міської влади привітав заступник начальника відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Михайло Доценко та головний організатор змагань – володар чорного поясу IV дан Андрій Гаврилюк.

Броварську громаду представляли вихованці спортивного клубу «Будокан» (президент клубу Андрій Гаврилюк).

Змагання розпочались з виступів спортсменів в розділі «ката», де спортсмени продемонстрували комплекси бойових прийомів і вже з перших виступів боротьба була за кожний 0,25 бала і до останнього зберігалась інтрига у розташуванні призових місць.

Продовжились змагання у розділі «куміте» (двобої). Під час суточок майстри карате показали дуже видовищні поєдинки, намагаючись за будь-яку ціну довести, що вони сильніші за свого суперника. Були й емоції радості від отриманих перемог та часто траплявся й смуток від поразок. Нічого не поробиш – спорт-є-спорт.

Знову були на висоті броварські майстри карате з СК «Будокан» на рахунку яких 21 «золота», 19 «срібних» та 25 «бронзових» нагород, що й принесло в підсумку 1 загальнокомандне місце. Не хочеться когось виділяти, так як добре себе проявили всі учасники. Не зважаючи на це – «не час почивати на лаврах», потрібно продовжувати невпинно покращувати майстерність і працювати над собою.

У підсумку напруженої та безкомпромісної боротьби трійка призерів в загальнокомандному заліку розташувалася так:

1. СК «Будокан» (Бровари)
  2. місто Мукачеве (Закарпатська область)
  3. місто Корець (Рівненська область)

Вітаємо переможців та призерів та бажаємо подальших успіхів!

Шоком та надзвичайно сумною для всіх учасників новиною стала звістка про смерть Шихана Волинця Дмитра, одного із керівників Української федерації кіокушинкайкан карате, який пішов з життя на 50-році життя напередодні турніру. До цього часу в це не віриться.

Приносимо співчуття сім’ї і завжди будемо пам’ятати його веселим, бадьорим, справедливим та чуйним.

У 2024 році Кубок буде присвячений його пам’яті!