У Броварському територіальному центрі обладнали відремонтований харчоблок

07 лютого 2024

У Броварському міському територіальному центрі соціального обслуговування обладнали відремонтований харчоблок.

Сучасна вентиляційна система, нові двері, холодильники та кухонні плити, пароконвектомат, посудомийна машина та багато іншого. На початку літа старе приміщення кухні, якому вже близько 27 років, розширили та зробили ремонт.

Також була оновлена каналізаційна система, електромережа, замінено старі батареї, які не працювали. З міського бюджету на ремонт витрачено 1 509,6 тис. грн. Здійснено закупівлю кухонного обладнання на суму 810,0 тис. грн. та кухонного інвентарю на суму 82,5 тис. грн. Вдалося зробити також косметичний ремонт приміщення їдальні, замінити систему освітлення, оновити туалетну кімнату та коридор.

Наразі у територіальному центрі соціального обслуговування в рамках міської програми «З турботою про кожного» щодня годують гарячими обідами 85 одиноких людей похилого віку та людей з інвалідністю. Також соціальні працівники доставляють обіди додому одиноким людям, які не здатні до самообслуговування.

Додатково, за окремим меню, на кухні готують їжу для літніх людей, які цілодобово перебувають у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання. Для них організовано чотириразове харчування.  Асортимент харчових продуктів різноманітний – крупи, м’ясо, риба, молоко, кисломолочні продукти, овочі тощо.