Управління соціального захисту населення Броварської міської ради повідомляє

22 січня 2024

Конкурсною комісією з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за кошти місцевого бюджету, засідання якої відбулося 15.01.2024 року (протокол засідання №3 від 15.01.2024 року додається) визначено переможцями конкурсу:

- Благодійну організацію «Перспектива 21.3» з проектом «Центр соціально-трудової адаптації для молоді з синдромом Дауна, аутизмом та порушенням інтелектуального розвитку».

- Громадську організацію «Незрячих людей активних і незалежних» з проектом «Три кроки до незалежності».

Також рішенням Конкурсної комісії одноголосно затверджено розрахунок обсягів фінансування відповідно до рейтингу пропозицій за кошторисами проектів (програм), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю і ветеранів та благодійними організаціями, діяльність яких має соціальне спрямування. для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за кошти місцевого бюджету на 2024 рік (додається)