Урок Мужності «Капелани – духовна «броня» війська»

25 жовтня 2024

25 жовтня 2024 року Центр національно-патріотичного виховання Броварської міської ради Броварського району Київської області на базі культурно-інноваційної платформи «ТепЛиця» провів Урок Мужності «Капелани – духовна «броня» війська» з циклу «Незламні герої» до Дня військового капелана. Захід відвідали вихованців ЦНПВ та учні закладів загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади. На захід були запрошені гості: пастор церкви військовий капелан Володимир Вшивкін та військовий капелан Національної гвардії України отець Валерій Гром.

Військові капелани – це ті, хто опікується воїнами на лінії фронту, у військових частинах, «стабілізаційних пунктах» та лікарнях. Вони підтримують родини військовослужбовців та тих, хто втратив близьких на війні.

Урок Мужності проходив у формі відкритого діалогу, учнівська молодь активно долучилась до бесіди з капеланами.

Учні ліцеїв мали нагоду дізнатись багато нового про діяльність капеланів безпосередньо у наших гостей.

Запрошені гості поділилися власними життєвими історіями, повʼязаними з виконанням службових обовʼязків капелана.