Увага! Суб’єкти оціночної діяльності!

12 грудня 2023

20.12.2023 о 11-00 за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України, 15, другий поверх у залі засідань виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області проводиться конкурс щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу.

Пропозиції про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки згідно з рішенням Броварської міської ради Броварського району Київської області від 30.11.2023 року № 1401-59-08:

• земельна ділянка площею 0,0499 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (незавершене будівництво, торгівельно -офісна будівля) по вул. Чубинського Павла, 102 в м. Бровари. Кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:063:0427.

Істотні умови:

• вартість та термін виконання експертно-оціночних послуг (в календарних днях);
  • надання копії кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки та інформації про претендента щодо їх практичного досвіду виконання робіт з оцінки земель.

Заяву на участь та конкурсну документацію (в запечатаному конверті) просимо надати в термін до 19.12.2023 року (включно) в відділ документообігу та звернень громадян Центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України,18. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» та зазначити найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця