В Софіївській Борщагівці відбувся ІІ тур чемпіонату Київської області з гандболу

21 листопада 2023

Минулого вікенду на базі Софіївсько-Борщагівського ліцею відбувся ІІ тур чемпіонату Київської області з гандболу серед дівчат 2010–2011 р. н. та молодших сезону 2023–2024 років.

На свято спорту завітали начальник управління молоді та спорту КОВА Сергій Тимофєєв, начальник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Дмитро Рожков, директор ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Сергій Кульчицький та інші.

Броварську громаду представляють вихованки відділення гандболу ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери Оксана Іванкевич та Ірина Портна).

Нагадаємо, що цього сезону в турніру беруть участь шість команд: ДЮСШ (Бровари), ДЮСШ (Сквира) 2010, ДЮСШ (Сквира) 2011, ДЮСШ (Рокитне), ДЮСШ (Миронівка) та ДЮСШ «Борщагівець».

Броварські гандболістки їхали до Софіївської Борщагівки в ролі одного із лідерів, маючи в активі шість очок.

Цього разу підопічним Оксани Іванкевич та Ірини Портної не вдалося показати 100% результат. Кожен із учасників зіграв по три гри. В результаті вихованки ДЮСШ (Бровари) два матчі програли і одну гру виграли.

Результати виступів броварських гандболісток:

• ДЮСШ (Бровари)-ДЮСШ «Борщагівець» 7:12
  • ДЮСШ (Бровари)-ДЮСШ (Сквира) 2011 25:17
  • ДЮСШ (Бровари)-ДЮСШ (Сквира) 2010 18:23

В результаті  зіграних матчів ІІ туру команди розташувалися  на наступних місцях:

• 1 місце – команда ДЮСШ (Сквира) -2010
  • 2 місце – команда ДЮСШ «Борщагівець»
  • 3 місце –ДЮСШ (Бровари)
  • 4 місце – ДЮСШ (Сквира) 2011
  • 5 місце – ДЮСШ (Рокитне)
  • 6 місце – ДЮСШ (Миронівка)

Змагання тільки розпочалися, так що основна боротьба ще попереду! Бажаємо юним броварським гандболісткам вдалих матчів і перемог!