Дія

Вдалі старти броварських майстрів лижних гонок

29 січня 2024

З 17 по 21 січня у селищі Сколе, Львівської області на НСБ ЗВС «Тисовець» відбулися лижні гонки етапу Кубку України та Всеукраїнські змагання з лижних гонок серед юнаків та дівчат.

В гонці на 15 км вільним стилем з масового старту серед чоловіків посів друге місце та виконав норматив «Кандидат в майстри спорту України» вихованець відділення лижних гонок ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Олексій Ільницький, який зараз навчається в КОСФК.

З 23 по 27 січня також на Львівщині, в селищі Яворів, на базі ЗРСЦ НКСІУ відбувся чемпіонат України серед юніорів, юніорок та молоді віком до 23 років. Збірна команда Київської області посіла п’яте загальнокомандне місце.

Тричі підіймався на п’єдестал пошани ще один вихованець відділення лижних гонок ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, студент університету імені Григорія Сковороди у Переяславі Артем Казарян. В групі чоловіків 2001-2003 років народження (U-23) Артем він святкував перемогу, виконавши норматив «Майстер спорту України» в спринтерській гонці вільним стилем, став срібним призером в гонці на 10 км класичним стилем та виборов бронзу в гонці на 20 км вільним стилем!

Вітаємо чемпіонів та призерів, їх батьків та перших тренерів (ЗТУ Миколу Кузьмука та ЗТУ Романа Кузьмука)!

Бажаємо всім міцного здоров’я і вдалих стартів на наступних змаганнях!