Вдалий старт юних науковців

02 лютого 2024

В рамках відзначення юних науковців нашої громади, вперше було організовано і проведено МАН-івент за підсумками І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, який відбувся 1 лютого 2024 року в Палаці творчості дітей та юнацтва. Тут зібралися прихильники науки – юні дослідники, молоді обдаровані особистості та їх наставники-педагоги, а також усі, кому небайдуже наукове майбутнє нашої громади – представники Управління освіти і науки на чолі з начальником – Оксаною Мельник, директори ліцеїв та закладів позашкільної освіти, представники територіального осередку МАН України.

Про те, як працює осередок МАН Броварської міської територіальної громади докладно розповіла його керівник Ірина Василянська.

Своїм досвідом та секретами педагогічної майстерності поділилися педагоги – наукові керівники: Наталія Котелевець, учитель інформатики Броварського ліцею № 7, Юлія Розенбліт, керівник гуртка «Юні біологи» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія», Елла Ситник, учитель історії Броварського ліцею № 6.

Зі словами вітання до всіх учасників заходу звернулась Оксана Мельник, яка і провела церемонію нагородження переможців І етапу. Дипломами Управління освіти і науки відзначені 24 учасники, які здобули 1 місце, 8 учасників – 2 місце та 4 учасники – 3 місце.

Педагоги-наставники, які підготували юних конкурсантів, а також педагоги – члени журі отримали Подяки Управління освіти і науки.

Навчання в гуртках дослідницько-експериментального напряму, участь у конкурсах та конференціях наукових відділень МАН, захоплива робота над проєктами та публічні виступи під час їх захисту – все це є неоціненним досвідом на шляху особистого зростання юних науковців.