Відбулися онлайн-зустрічі із італійськими інвесторами

27 жовтня 2023

Представники Броварської міської ради з 24 по 26 жовтня 2023 року долучились до роботи міжнародного форуму «Reconstruction of Ukraine» за організації Торгово-промислової палати Італії в Україні у співпраці з консультантом з міжнародної торгівлі в Італії FederCamere.

У триденній конференції, присвяченій відбудові України у різних секторах економіки: будівництво та інфраструктура, енергетика та навколишнє середовище, сільське господарство та продовольство, цифровізація та послуги, інвестиції та фінансування, суспільство та некомерційні організації, взяли участь представники від Торгово-промислової палати Італії в Україні, Міністерства енергетики України, Міністерства соціальної політики України, українських та італійських громад.

З метою представлення інформації про Броварську громаду та проєктів, які потребують зовнішнього фінансування, на онлайн-платформі «B2B Italia» створено віртуальний стенд (онлайн-експозицію).

Представники Броварської міської ради провели переговори з чотирма італійськими компаніями щодо можливостей встановлення співпраці з установами, торговими асоціаціями та провідними італійськими експертами, а також залучення інвестицій в громаду.

Сподіваємося на встановлення взаємовигідних зв’язків з потенційними італійськими партнерами, а також на підтримку італійської спільноти у впровадженні соціальних та комунальних проєктів, які дозволять покращити рівень життя в нашій громаді.