Вітаємо народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея»

13 листопада 2023

Вітаємо народний художній колектив «Хореографічний ансамбль «Галатея» Палацу творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Броварського району Київської області та художнього керівника колективу – Наталію Лисохмару за здобутки серед професійних балетних шкіл, коледжів, артистів Національної опери на VIII Міжнародній хореографічній асамблеї імені Наталії Скорульської, яка відбулася 10.11.2023 у м. Житомир. Учасниками заходу були понад 250 виконавців із 6-ти країн, серед яких: Польща, Грузія, Північна Македонія, Італія, Словаччина та Україна.

Хореографічний ансамбль «Галатея» здобув прекрасні результати у номінації «Класичний танець», представивши такі композиції::

• «Сакура» – I місце;·
  • «Маскарад» – II місце;·
  • «Греція» – II місце;·
  • «Квіти України» – II місце.

Оцінювало конкурсантів професійне журі, серед яких народні артисти України: Катерина Кухар, Микола Міхеєв, заслужена артистка України – Наталія Надірадзе, Президент Асамблеї – Інна Бурдейна, провідний педагог джаз-модерн танцю – Андрій Скоцький, солістка Національної опери України ім. Т. Шевченка – Катерина Діденко, артист балету Ансамблю пісні і танцю ЗСУ – Федір Громовенко.

Зичимо вихованцям «Хореографічного ансамблю «Галатея» творчої наснаги, натхнення та невичерпної енергії на шляху до нових вибагливих цілей та яскравих мистецьких вершин!