Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

30 листопада 2023

Для ознайомлення жителів Броварської громади з алгоритмом дій у ситуації домашнього насильства, або його загрози, в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” 30 листопада 2023 року, за ініціативи Центру соціальних служб на вулицях нашого міста було проведено вуличну акцію.

В акції взяли участь фахівці із соціальної роботи центру соціальних служб, спеціалісти служби у справах дітей Броварської міської ради Броварського району Київської області, поліцейські сектору протидії домашньому насильству та сектору ювенальної превенції відділу превенції Броварського районного управління поліції ГУНП в Київській області.

Метою акції є привернення уваги мешканців громади до проблеми насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, рівних прав чоловіків та жінок, а також збільшити розуміння та обізнаність про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.

Під час акції було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та розповсюджено інформаційні брошури та буклети із зазначенням номерів телефонів організацій, установ та органів, які надають допомогу особам або сім'ям, де вчинено насильство або існує загроза його вчинення.