Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Cool Race»
![](photo_5426858794345942358_y.jpg)
З 29.11.2023 по 01.12.2023 у м. Києві відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід «Cool Race», організований Комітетом з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Українською Федерацією учнівського спорту. У змаганнях брали участь 54 команди, три з яких від Броварської міської територіальної громади, а саме з ліцеїв № 1, 3, 8. Змагання складалися з трьох рубежів різних перешкод. Кожен учасник змагався на двох рубежах. За результатами забігів місця розподілялися відповідно до часу, що витратив учасник на їх подолання.
Команда учнів Броварського ліцею № 8 здобула почесне І місце у змаганнях. Вітаємо наших переможців Панасюк Олександру, Бобровника Максима та їх вчителя Орнатську Олену Євгеніївну! Бажаємо їм сили, наснаги та нових перемог!