Всеукраїнський турнір з боксу в пам'ять про захисників
![](406971084_749955210508521_4620371636384676123_n.jpg)
З 28 листопада по 3 грудня в селі Яблуниця (Івано-Франківської області) відбувся Всеукраїнський турнір з боксу, серед юніорок та юніорів, присвячений пам’яті загиблих захисників України.
В турнірі взяли участь більш 120 учасників, які представляли різні регіони України. Броварську громаду в складі команди Київської області представляли кращі вихованці спортивного клубу «Патріот» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради).
![](/storage/app/media/uploaded-files/406699290_358322486742251_4759119394515310635_n.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/407413979_358321426742357_307677746764249850_n.jpg)
Переможницею і призерами стали:
1 місце: Петрук Євангеліна 54 кг (КОСФК/ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради)
3 місце: Тюріна Анастасія 46 кг (КОСФК/ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради) та Сергієнко Даша 57 кг (село Зазим’я (Зазимська СТГ/КЗ КОР «Центр олімпійської підготовки»)
Тренуються спортсмени під керівництвом ЗТУ Сергія Тюріна, Олександра Черепа і Дмитра Ведмеденка.
Вітаємо спортсменок та їх наставників та бажаємо нових звершень і успіхів!
![](/storage/app/media/uploaded-files/406920940_749954903841885_6249415210372752833_n.jpg)
![](/storage/app/media/uploaded-files/ya-sergienko.jpg)