Всеукраїнський турнір з боксу в пам'ять про захисників

04 грудня 2023

З 28 листопада по 3 грудня в селі Яблуниця (Івано-Франківської області) відбувся Всеукраїнський турнір з боксу, серед юніорок та юніорів, присвячений пам’яті загиблих захисників України.

В турнірі взяли участь більш 120 учасників, які представляли різні регіони України. Броварську громаду в складі команди Київської області представляли кращі вихованці спортивного клубу «Патріот» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради).

Особливо успішно виступили дівчата-юніорки.

Переможницею і призерами стали:

1 місце: Петрук Євангеліна 54 кг (КОСФК/ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради)

3 місце: Тюріна Анастасія 46 кг (КОСФК/ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради) та Сергієнко Даша 57 кг (село Зазим’я (Зазимська СТГ/КЗ КОР «Центр олімпійської підготовки»)

Тренуються спортсмени під керівництвом ЗТУ Сергія Тюріна, Олександра Черепа і Дмитра Ведмеденка.

Вітаємо спортсменок та їх наставників та бажаємо нових звершень і успіхів!