Випускники 11-х класів прощалися зі школою

28 червня 2024

Сьогодні з посмішками на обличчях та сльозами на очах випускники 11-х класів нашої громади прощалися зі школою. Учні подякували своїм батькам і вчителям за всі свої 11 років шкільного життя. Шкільні роки дали їм знання, розвинули творчі здібності, навчили відстоювати свої переконання і погляди, озброїли безцінним досвідом, який обов’язково стане в нагоді в майбутньому. Все це – капітал, який допоможе у дорослому, самостійному житті.

Керівники ліцеїв в святковій атмосфері вручали 822 випускникам документи про закінчення повної загальної середньої освіти, з них 69 учнів отримали золоті медалі «За високі досягнення у навчанні», а 27 – срібні «За досягнення в навчанні».

В Палаці творчості дітей та юнацтва відбулось урочисте вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою. Це добра традиція, сповнена тепла і вдячності, яку організатори свята зробили урочистою і щирою.

З вітальним словом виступили міський голова Ігор САПОЖКО та начальник управління освіти і науки Оксана МЕЛЬНИК, а потім вручили свідоцтва та цінні подарунки від Броварської міської ради.

Дорогі випускники! Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, не зраджувати свої мрії і добиватися найвищого результату, на який здатні!

І нехай сьогодні кожен, хто покидає рідну школу назавжди, запам’ятає її світлою і затишною. Нехай імена улюблених вчителів назавжди залишаться у вашій пам’яті, а шкільне життя приємними теплими спогадами нагадує про ваше дитинство!

В добру путь!