Виступ броварських шахістів на чемпіонатах Київщини

20 лютого 2024

16 - 18 лютого в місті Буча відбулися чемпіонати Київської області серед дітей віком до 10 (U-10) та до 14 (U-14) років.

Вони були організовані Київською обласною федерацією шахів і місцевим шаховим клубом «KIWI», за підтримки управління молоді та спорту КОВА.

За перемоги боролися 72 учасники з різних регіонів Київської області. Броварську громаду представляли кращі вихованці відділення шахів ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради (тренер Семен Гребенюк). Хлопці грали за швейцарською системою - 9 турів з контролем часу 40 хвилин + 30 сек. на кожен хід, дівчата змагалися за коловою системою.

Напруга в залі стояла неймовірна, адже всі учасники боролися до останнього, віддаючи всі сили боротьбі! Дуже потужний результат показали юні броварські шахісти. У їх доробку 5 медалей (3 золоті, 1 срібна та 1 бронзова) з 12 можливих.

У категорії «Хлопці до 10 років» перемогу святкував Дудніков Андрій, а бронза у Халуса Михайла .

У категорії «Дівчата до 14 років» перше місце посіла Гончаренко Анастасія.

У категорії «Хлопці до 14 років» переможцем став Громосяк Антоній, а на 2 місці Громосяк Олексій.

Всі діти отримали багато позитивних емоцій та головне – неоцінений досвід! Призери були нагороджені пам’ятними кубками, медалями та дипломами, а також цінними подарунками!

Бажаємо успіхів на майбутніх чемпіонатах України нашій юній та талановитій молоді!