Здобутки броварських майстрів хортингу

16 жовтня 2023

14 жовтня в місті-герої Ірпінь, у відбудованому сучасному спортзалі Ірпіньського ліцею №3, зруйнованому під час рашистської окупації, відбувся чемпіонат України з хортингу у розділі «Боротьба», «Фехтування», «Поліцейський самозахист» ІІІ-ІV ранк серед молодших юнаків та дівчат (8–9 років), юнаків та дівчат (10–11, 12–13 років), кадетів (14–15 років), юніорів (16–17 років), 18+ (дорослі). Головний організатор змагань - керівник відокремленого підрозділу УФХ в Київській області Васюк Олександр, а також Українська федерація хортингу, Міністерство молоді та спорту України за підтримки управління молоді та спорту КОВА.

На відкритті змагань були присутні почесні гості, а саме президент Української федерації хортингу Федоров Станіслав та мер Ірпеня Маркушин Олександр.

У турнірі взяло участь близько 170 спортсменів з 8 регіонів України. Броварську громаду представляло три спортивні клуби: СК «Юність» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради), СК «Воїн» та СК «Колізей» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради).

В підсумку в загальнокомандному заліку регіони розташували таким чином:

1 місце – місто Київ

2 місце – Київська область

3 місце – Харківська область

Вагомий внесок в успішні виступи команди Київщини зробили спортсмени Броварської громади.

CПОРТИСНИЙ КЛУБ «ВОЇН» (ДЮСШ ВІДДІЛУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ПРЕЗИДЕНТ ОЛЕКСАНДР КОНОНОВ)

Тренер Кононов Олександр

«Бронзові» нагороди отримали:

• Мороз Олексій
  • Кіндратюк Іван

СПОРТИВНИЙ КЛУБ «КОЛІЗЕЙ» (ДЮСШ ВІДДІЛУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ПРЕЗИДЕНТ ОЛЕКСАНДР ВАСЮК)

«Бронзові» нагороди завоювали:

• Дічковський Іван
  • Смілянець Олександр

СПОРТИВНИЙ КЛУБ «ЮНІСТЬ» (ДЮСШ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ПРЕЗИДЕНТ СЕРГІЙ БЕЛЬСЬКИЙ,ТРЕНЕР СЕРГІЙ БОНДАРОВИЧ)

Чемпіонами України стали:

• Скуйбіда Давид (вік./к 10-11років в/к 35-40кг)
  • Радченко Кирило (вік./к 12-13років в/к 65-70кг)

«Срібло» в доробку:

• Гунчук Юрій (вік./к 10-11років в/к 50-55кг)

Третє місце посів:

• Левчугов Артем (вік./к 14-15років в/к 65-70кг)

Вітаємо броварських майстрів хортингу та бажаємо й надалі нас радувати своїми перемогами!