Здобутки представників Броварської школи боксу на чемпіонаті України серед дорослих

27 листопада 2023

20-26 листопада на базі Палацу спорту «Галичина» у Львові відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта) на призи срібного призера Олімпійських Ігор – Андрія Котельника та на честь Збройних Сил України.

Броварську громаду, в складі команди Київщини, представляли кращі вихованці Броварської школи боксу на чолі із ЗТУ Олександром Поліщуком.

Збірна команда Київської області у напруженій боротьбі завоювала - три золоті, одну срібну та чотири бронзові нагороди і виборола третє загальнокомандне місце!

Турнір відбувся на високому організаційному рівні за що слова вдячності усім організаторам змагань та особисто головному натхненнику, чемпіону світу, фіналісту Олімпійських Ігор - Андрію Котельнику.

Даний чемпіонат є відбірковим до олімпійських ліцензійних турнірів, які відбудуться вже у наступному році.

Наша команда показала висококласний бокс, кожен із спортсменів виклався на повну і заслужено отримав нагороди найвищого ґатунку. В доробку броварських боксерів:

ЗОЛОТО:

- Ельвін Алієв, Бровари-Обухів (тренери Ігор Цвітненко, Гейбат Касумов)

- Марія Ловчинська (тренер ЗТУ Олександр Поліщук, перший тренер ЗТУ Сергій Тюрін)

- Дмитро Ловчинський (тренер ЗТУ Олександр Поліщук, перший тренер ЗТУ Сергій Тюрін)

СРІБЛО:

- Інна Супруненко (тренер Арсен Бабаян)

БРОНЗА:

- Андрій Лопушенко (тренер ЗТУ Олександр Поліщук)

- Денис Біленький (тренер Ігор Цвітненко)

- Тарас Бондарчук (тренер ЗТУ Олександр Поліщук)

- Дагли Алі, Бровари - Вишневе, (тренери Ігор Цвітненко, Владислав Стукаленко)

Крім того вихованка СК «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради) Ярослава Обручкова (тренери Сергій та Денис Вольські) стає бронзовим призером у ваговій категорії 50кг (представляла на турнірі Київ).

Вітаємо чемпіонів та призерів та бажаємо подальших успіхів!